KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14424040
nr 1442 4040
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Kvinna vid vatten, osignerad, blandteknik, duk, 30x40, yttermått inklusive ram: 45x55 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 17 januari 2022
kl 19:34:04
100 kr
150 kr
300 kr
400 kr